Sklep online z oświetleniem LED

LEDSMD.PL jest sklepem internetowym proponującym asortyment z zakresu profesjonalnej technologii oświetlenia LED. Nasza oferta skierowana jest głównie do gmin, instytucji samorządowych i firm. W naszym asortymencie znajdują się między innymi: oświetlenie przemysłowe i uliczne, iluminacje świąteczne i dekoracje uliczno- elewacyjne, systemy automatyki budynkowej i szeroki asortyment źródeł światła i taśm LED. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej zaowocowało doskonałą znajomością rynku i jego potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi rozwiązaniami oraz trendami, oferując klientom najwyższą jakość produktów oraz wskazując innowacyjne możliwości. Współpracujemy z architektami wnętrz, firmami budowlanymi i wykończeniowymi oraz realizujemy zarówno mniejsze jak i duże inwestycje.

 

Dlaczego my?

Nasza filozofia

Doskonale wiemy, że lojalność naszych Klientów wiąże się z szerokim asortymentem, najwyższą jakością obsługi i gwarancją jakości. Filozofia LEDSMD opiera się na elastycznej ofercie, profesjonalnym doradztwie i korzystnej cenie. Liczne grono zadowolonych klientów wraca do nas i rekomenduje innym nasze produkty. Dołącz do nich!

Doświadczenie w branży

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej zaowocowało doskonałą znajomością rynku i jego potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi rozwiązaniami oraz trendami, oferując klientom najwyższą jakość produktów oraz wskazując innowacyjne możliwości.

Współpracujemy z architektami wnętrz, firmami budowlanymi i wykończeniowymi oraz realizujemy małe i duże inwestycje.

Profesjonalne doradztwo

Każdy klient ma gwarancję kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Pomagamy w dobraniu odpowiednich produktów, wyjaśniamy wątpliwości i doradzamy w sprawach technicznych.

Gwarancja jakości

Dzięki współpracy z najprężniej rozwijającymi się i godnymi zaufania światowymi markami z branży oświetleniowej, proponujemy najwyższej jakości, wydajne źródła światła LED. 

Certyfikaty i bezpieczeństwo

Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych dzięki certyfikatowi SSL. Ponadto nie udostępniamy ich żadnym firmom zewnętrznym.

 

Zapraszamy do współpracy

Nasz bogaty asortyment wraz z elastycznymi warunkami współpracy do doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm czy instytucji, jak i instalatorów, architektów, projektantów przestrzeni miejskiej i inwestorów.

Wybór naszej firmy jako kompleksowego dostawcy gwarantuje oszczędność czasu, atrakcyjne rabaty oraz profesjonalne doradztwo.

Jeśli jesteś inwestorem i posiadasz obiekt, w którym chciałbyś zastosować nowoczesne technologie, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Prześlemy wstępny projekt, wycenę i harmonogram dostaw.

LEDSMD jest częścią .

Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań audiowizualnych, mających zastosowanie w obiektach edukacyjnych, kulturalnych, w komunikacji miejskiej, wyposażeniu sal konferencyjnych, w centrach kongresowych czy handlowych, hotelach, bankach oraz w systemach inteligentnego domu. W naszej ofercie znajdują się między innymi: projektory prezentacyjne, projektory do kina domowego, tablice interaktywne, wizualizery, inteligentne szyby LCD, ściany video czy systemy akustyki pomieszczeń i automatyki budynkowej.

Filozofia AXISAV opiera się na indywidualnym podejściu do klienta i zapewnieniu mu kompletnej usługi, w której zawiera się doradztwo w zakresie dobrania odpowiedniego sprzętu, dostarczenie go wraz z montażem, integracja systemu oraz wsparcie serwisowe